Triangle Esprit Antal Ez 40th - limitowana edycja

  • szt.
  • 7 472,00 zł
  • Oblicz

Triangle Esprit Antal Ez 40th - limitowana, jubileuszowa edycja w nowych kolorach: palisander (santos), jawor (sycomore) i dąb (oak)

Tweeter

Najnowsze wcielenie przetworników wysokotonowych z kopułką z anodyzowanego kompozytu magnezu w kolorze różowego złota. Wybrano magnez, ponieważ łączy w sobie dwie pożądane cechy: lekkość i sztywność. Ma to zapewnić doskonałą kierunkowość, jednocześnie trzymając w ryzach wszelkie zniekształcenia.

Głośnik średniotonowy

W jubileuszowych modelach wprowadzono nowy materiał – 100% naturalny papier celulozowy. Zastosowane włókno papierowe nie jest poddawane obróbce powierzchniowej, przez co zapewnia naturalny dźwięk bez zabarwienia.

Głośnik niskotonowy

W trójdrożnych głośnikach Antal Ez 40th Anniversary Edition znajdziemy nowy projekt głośnika basowego. Niezwykle sztywną membranę wykonano z miazgi drzewnej, lnu i włókna węglowego, co w powiązaniu z pokaźnym układem magnetycznym, zapewnia doskonałą kontrolę nad niskimi tonami.

Terminale głośnikowe z anodowanego szczotkowanego aluminium w kolorze różowego złota

Eleganckie wykończenie z anodowanego szczotkowanego aluminium w kolorze różowego złota zostało zastosowane także w listwach głośnika oraz terminalach.

Wewnętrzne okablowanie

W jubileuszowej edycji zastosowano wysokiej klasy okablowanie inspirowane serią Signature. Kable te wykorzystują dwa izolowane przewody z miedzi beztlenowej z płaszczem z PVC pokrywającym cały kabel, co ogranicza zakłócenia elektromagnetyczne.

Dane techniczne

BUDOWA  
Konstrukcja 3-drożna
Budowa Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe 1x 1 cal (25mm) tweeter z kopułką magnezową i korektorem fazy
Głośniki średniotonowe 1x 6.5 cala (165mm) dedykowany głośnik z wyprofilowanym stożkiem z masy celulozowej i z półzawiniętym zawieszeniem wykonanym z unikalnego połaczenia gumy i pianki
Głośniki niskotonowe 2x 6.5 cala (165mm) membrana z masy celulozowej i włókna węglowego z układem napędowym z przewymiarowanego magnesu ferrytowego
Obudowa Bass-reflex
OBUDOWA  
Wykończenie obudowy sycamore (jawor), santos (palisander), oak (dąb)
Bas-reflex Przód
Membrana pasywna NIE
Podłączenie Bi Wire (podwójna para kabli - opcjonalnie)
PARAMETRY  
Impedancja 8 Ohm
Skuteczność 92dB
Moc ciągła 140W
Uchwyty w zestawie NIE
Pasmo przenoszenia 37 - 22.000Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy 3500Hz / 215Hz
INNE terminale głośnikowe z anodowanego szczotkowanego aluminium w kolorze różowego złota
  specjalne podstawy ze szkła i gumy
  minimalna impedancja: 3ohmy
  moc maksymalna: 240W
Wysokość 109cm
Szerokość 20cm
Głębokość 34.5cm
Waga 29.8kg